SK Matchball

V našem areálu je doma i nejúspěšnější českolipský tenisový klub SK Matchball.

V současné době  je v tréninku cca 85 dětí a starají se o ně 3 trenéři. Šéftrenér Martin Muzikant, Markéta Kořínková a Pavel Hübner.

Děti trénují ve skupinách a podle věkových kategorií. Struktura kategorií je následující:

Věk  Skupiny
4 - 7 let tenisová školka
7 - 8 let mini tenis
8 - 9 let baby tenis
10 - 12let mladší žactvo

Skupiny 7 - 12 let řadíme souhrnně do tzv. přípravky a podle výkonnosti jsou děti řazeny do týmů, kde se účastní meziklubových utkání tzv. mistrovských utkání.

Věk Kategorie
12 - 14 let starší žactvo
14 - 18 let dorostenci

V současné době má náš klub celkem 10 týmů v žákovských, dorosteneckých nebo dospělých kategoriích a ve všech jsme účastníky nejvyšších krajských soutěžích, kde se pravidelně umisťujeme na předních příčkách.

Naši mini a baby tenisté hráli dokonce již 2x krajské finále o postup na Mistrovství České republiky.

Ceny

Opakování  Cena
1 x týdně 100,- Kč / hodinu / osobu
2 x týdně 200,- Kč / hodinu / osobu

atd.

Trénink je nutné zaplatit vždy na 1 měsích dopředu podle rozpisu na účet SK Matchball 78- 5267710207/0100, variabilní symbol: Rodné číslo dítěte.

Trénujeme celoročně s výjimkou letních, zimních a jarních prázdnin. Veškeré ostatní svátky nebo 1-2 denní prázdniny normálně trénujeme. Dále je vždy jeden volný týden při přechodu z haly ven a  opačně, z důvodu vytváření nových skupin a lepší koordinace tréninků.

V období letních prázdnin pořádáme tenisové kempy a skupinové tréninky dle možností dětí formou individuální domluvy s trenéry a možnostmi dětí. Chceme, aby děti hrály co nejvíce a neměly příliš dlouhé tréninkové výpadky.

Letní trénink pro závodní hráče zdarma. Pouze 1x měsíčně 200,-kč poplatek na údržbu a tréninkový materiál. (měsíce květen,červen, září)

Permanentky pro děti – léto (Duben – Říjen)

Cena pernamentky 500,- Kč / osobu.

Den Čas
Po - Pá 8 - 16h (nebo i déle, podle vytíženosti dvorců)
So - Ne 8 - 21h

Pro děti a jejich rodiče organizujeme kromě tréninku i pravidelné tenisové i netenisové akce. Viz stránky www.skmatchball.cz – program na rok 2017. Nový program zveřejňujeme vždy nejpozději k 1.12. 

Pro naše závodní hráče pravidelně organizujeme zimní i letní celostátní turnaje.

Trénink je organizován ve 3-6 členných skupinách podle věku a výkonnosti. Děti v kategorii mini, baby a přípravka trénují i v případě deště v tenisové hale.