Oznámení klientům Sportcentra a majitelům věrnostních slevových karet a dárkových poukazů

Nejprve bychom chtěli všem našim zákazníkům poděkovat za důvěru, kterou nám téměř 5 let projevovali a je nám skutečně líto, že nemůžeme v další spolupráci pokračovat ve stejném formátu, jak byli zvyklí. Nadále všem přejeme hlavně hodně zdraví a spokojenosti a úspěchů v osobním i pracovním životě.

Celý areál je od 1.1.2019 ve správě příspěvkové organizace Sport Lípa vedené panem mgr. Císařem a vedením haly a správou rezervací tenisové haly a venkovních dvorců byl pověřen pan Košta. Tato oragnizace dále také spravuje pronájmy sauny, aerobního a spinningového sálu.

Všechny stálé rezervave, které jsme měli v našem rezervačním systému a podle kterých jste byli zvyklí chodit, jsme p.o. ve formě excelové tabulky předali přesně tak, jak byli v našem systému uvedeny.

Pokud došlo k nějakým změnám ve vašich rezervacích, obraťte se prosím přímo na p.o. Sport Lípa.(viz web www.sportlipa.cz ), nebo na novou recepci tenisové haly.

Pod hlavičkou Sportcentra i nadále provozujeme sportbar v tenisové hale a dále vedeme kurzy cvičení, které si můžete i nadále v našem rezervačním systému online rezervovat tak, jak jste byli zvyklí. Zároveň je možné si u nás domluvit tréninkovou hodinu tenisu nebo jiných aktivit (viz náš web www..sportcl.cz )

Tímto oznámením bychom dále chtěli všechny ujistit o tom, že dostojíme všem závazkům, které vůči každému jednotlivci máme.

Všem, kteří mají zůstatky na účtech do částky 500,-kč umožníme tuto částku vyčerpat buď formou konzumace v našem občerstvení nebo nákupem sportovního zboží, případně servisem(vyplétáním) raket apod. A to až do konce roku 2019.

Ostatní mohou svůj zůstatek využít stejným způsobem, kdy umožníme tuto částku čerpat také  do konce roku 2019,  nebo je možné tento kredit využít na cvičební aktivity v aerobním a spinningovém sále v námi organizovaných hodinách (viz rezervační systém Sportcentra – www.sportcl.cz ) nebo deponovanou částku vyplatíme.

Dárkové poukazy budeme řešit obdobně s přihlédnutím ke konkrétní službě na kterou byl poukaz vystaven.

S každým klientem budeme jeho požadavky řešit individuálně a k maximální spokojenosti zákazníka.

Vracení kreditů z klientských účtů se netýká klientů, kteří se věnují cvičebním aktivitám organizovaným naším Sportcentrem (viz. Rezerevační systém Clubspire – www.sportcl.cz ). U těchto zákazníků se nic nemění a i nadále mohou čerpat své kredity na úhradu svých cvičebních aktivit a dalších služeb v restauraci.

Od 12.2.2019 můžete  vždy mezi 9 a 20h navštívit naši recepci v restauraci a my s vámi vše na místě vyřešíme. Nebo volejte na naše obvyklé tel.č. 736 711 119.

Děkujeme

Za vedení Sportcentra

Martin Muzikant